Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыФитингиPallas → Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка

Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка

Фитинги, Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка

цена на фильтр Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка
47 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка

Фітинг кутовий 1/2"-3/8" - кутове підключення із внутрішньою різьбою 1/2" та швидкоз’ємним виходом під трубку 3/8". Фітинги Quick Connect виготовлені з високоефективного термопластичного матеріалу, що на 100% не містить BPA (бісфенол А).
Перевірена конструкція дозволяє користувачам швидко та легко підключати та відключати пристрої без використання будь-яких інших інструментів. Застосовуються для питних проточних фільтрів, а також для систем зворотного осмосу. Для монтажу систем розливу води, в кавомашинах, системах пароутворення, льодогенераторах та ін.
Швидкороз'ємний фітинг - це муфта, яка використовується для забезпечення швидкого з'єднання ліній перекачування рідини. Швидкороз'ємні фітинги з ручним керуванням замінюють різьбові або фланцеві з'єднання, для яких потрібні гайкові ключі.

Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубка: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Фітинг кутовий 1/2 внутр. різьба - 3/8 трубкаИнструкции:

0