Каталог фильтров ГлавнаяМагистральные фильтры для водыФильтры механической очистки Pallas → Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром

Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром

Фильтры механической очистки

Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром
цена на фильтр Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром
7 415 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром

Фільтр сітчастий CPF-3-L - компактний механічний фільтр для напівавтоматичної роботи. Використовується як перший етап очищення води у мережі водопостачання. Механічний сітчастий фільтр затримує дрібні частинки ґрунту, піску, іржі та інших забруднень розмірами 40 мкм. Фільтрувальний елемент може використовуватись кілька разів (промивається водою). У конструкції даного фільтра передбачений редуктор регулювання тиску подачі води. При розробці було використано ряд запатентованих технологій регулювання тиску в циліндрі, що забезпечує стабільну роботу тривалий час.
Особливі відмінності Canature CPF-3-L:- Поворотна конструкція кріплення на 360° - можливість встановлення вертикально та горизонтально.- Вбудований манометр для візуального відображення тиску води
Комплектація:- Додаткові різьбові під'єднання "американка" 3/4" з кільцями ущільнювачів.- Манометр.- Фільтрувальний елемент зі сталі.- Зливний штуцер із поворотним механізмом для відведення промивної води.- Трубка 1/4 для під'єднання до штуцера.- Металеве кріплення до стіни.- Ключ до корпусу фільтра.

Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометром: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Фільтр сітчастий CPF-3-L з поворотним кріпленням 360 редуктором та манометромИнструкции:

0