Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыPallas → Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2

Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2

Комплектующие и запчасти для фильтров воды, Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2

цена на фильтр Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2
2 488 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2

Дистриб'ютори і дренажно-розподільні системи (ДРС) є необхідними елементами конструкції кожної засипної системи фільтрації, і відіграють ключову роль у захисті установки фільтрації від виходу фільтруючого матеріалу за межі корпусу фільтра. Наявність дистриб'юторів і дренажно-розподільчих систем дозволяють запобігти попаданню наповнювача, як і в керуючі механізми, так і в систему водопостачання. Верхній дистриб'ютор встановлюється на клапан керування або горловину корпусу фільтра.
Верхній дистриб'ютор призначений для запобігання винесення частинок фільтруючого завантаження під час проведення зворотного промивання фільтра. Верхній дистриб'ютор використовується з водопідйомними трубами діаметром 50 мм. Підходить для використання з клапанами керування Clack WS1,5, WS2.

Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Дистрибютор верхній 50 мм Clack для WS1,5, WS2Инструкции:

0