Каталог фильтров ГлавнаяКомплектующие и запчасти для фильтров водыБаки накопительныеPallas → Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.

Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.

Баки накопительные

цена на фильтр Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.
9 040 грн

Доставка по Украине осуществляется в течении 24 часов почтовой службой. При заказе на сумму более 4500 грн. - доставка за счёт магазина.

Оплата при получении товара осуществляется наличными либо на карту Приватбанка.

Выполняем гарантийные обязательства. Обмен или возврат товара в течении 14 дней!

Описание Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.

Сольовий бак BTR-200-K призначений для приготування та зберігання розчину кухонної солі, необхідного для регенерації фільтруючого завантаження (іонообмінних смол) у системі пом'якшення води та системах комплексного очищення.
У бак BTR-200-K міститься таблетована сіль або готовий сольовий розчин для подальшого використання в процесі промивання смоли.
Сольовий бак BTR складається з пластикового корпусу з кришкою, сольової решітки, розсольної шахти, всередині якої змонтована всмоктувальна система, кульковий відсічний клапан і штуцер для з'єднання сольового бака з керуючим клапаном пом'якшувача.
Сучасні сольові баки CANATURE відрізняються удосконаленою структурою сольової решітки, що запобігає утворенню сольових кристалів, що перешкоджають нормальному руху сольового розчину.
Тип і розмір необхідного сольового бака залежить від продуктивності системи, кількості завантаження і запрограмованої витрати солі на регенерацію.
Дані сольові баки виготовляються із зносостійких полімерних матеріалів за новими технологіями, що забезпечує їх надійну експлуатацію.

Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.: отзывы

Пока нет комментариев

Оставить отзыв о Бак для сольового розчину (частина фільтру) круглий 200 л.Инструкции:

0